Õhksoojuspumbad Saaremaal

 

Mis on õhksoojuspump? 

 

Õhksoojuspumbad Saaremaal on järjest kogumas populaarsust. Seda arusaadavatel põhjustel: õhksoojuspumbad toodavad soojust ja jahutavad kodu energiast, mille nad saavad väliselt õhult ja võtavad selleks ainult 20% elektrit. See teeb õhksoojuspumbad energiasäästlikuks lahenduseks, millega saavutada kerge vaevaga ideaalne temperatuur aastaringselt. 

 

Õhk-vesi soojuspump võtab soojusenergia välisõhust ja annab selle maja vesiküttesüsteemile (põranda- või radiaatorküte) ning toodab ka sooja tarbevett. Külmaaine ringleb läbi kompressori. See on ühendatud termostaadiga, nii et kasutaja saab reguleerida oma kodu temperatuuri, kuidas ta parasjagu soovib. 

 

Õhksoojuspump on kaks-ühes-seade, mis kütab talvel ja on konditsioneer suvel. Õhksoojuspumbad töötavad elektriga ja tarbib vähem energiat võrreldes propaani- või õlikütusel töötavate ahjudega.

 

Õhksoojuspump on soodsaim soojuspump, mida on ühtlasi ka kõige kergem paigaldada. Õhksoojuspumbad sobivad eelkõige väiksematele majadele – üldpinnaga kuni 150m2. Lisaks sobib selline pump hästi ka erinevatele väiksematele abihoonetele ja garaažidele.

 

Õhksoojuspump on soodsaim soojuspumba variant, mida on ka kõige lihtsam paigaldada. Õhksoojuspumbad Saaremaal sobivad eeskätt väiksematele majadele (üldpind kuni 150 m2). Aga õhksoojuspumbad on ka hea kütteseade väiksematesse abihoonetesse ja garaažidesse.

 

Õhksoojuspumba paigaldamisel tuleb mõelda ruumi paigutusele, et soojuspumbast tulev õhk jõuaks takistuseta kõikidesse ruumidesse.

Õhksoojuspumbad Saaremaal

 

Õhksoojuspumba eelised 

 

  • Õhksoojuspump on väga tõhus ja kuluefektiivne. On kokkuvõttes soodsam kui maaküte või muud alternatiivid. Õhksoojuspumbad töötavad ka väga vaikselt ning ei sega rahulikult olla. Õhksoojuspumba kulu aastas on üldiselt 3 korda odavam kui gaasiküte.

    Kuigi esmane investeering on suurem, tasub see end pikemaajaliselt ära ja tuleb soodsam.

 

  • See on keskkonnasõbralikum. Õhksoojuspumbad ei põleta fossiilseid kütuseid ja neil on hea energiakulu ja säästlikkuse suhe, seetõttu nende süsiniku jalajälg on võimalikult väike. Paljud kütmise ja jahutamise tehnoloogiad kasutavad fossiilseid kütuseid, mis väljastavad kasvuhoonegaasi atmosfääri.

    Õhksoojuspumbad aitavad parandada õhukvaliteeti õhu filtreerimise kaudu, vähendades õhus leiduvaid allergeene. Need aitavad ka teie keskkonda kuivatada, muutes eluruumid mugavamaks.

  • Kaks ühes. Saad nii kütte kui konditsioneeri ühes seadmes. See tähendab, et saad vähendada kulusid ja aega, mis kuluks kahe erineva süsteemi paigaldamisele, mis teenivad erinevaid eesmärke, samuti vähendada kahe üksiku tehnoloogia jaoks vajaminevat pinda.

  • Vastupidavad. Soojuspumpi on lihtne üles seada ja need töötavad kenasti 15 – 20 aastat, kui neid korrapäraselt hooldada.

  • Minimaalne hooldus. Õhksoojuspumbad vajavad ainult kord aastas hooldust, seega hooldusega ei kaasne märkimisväärset lisakulu.

  • Kõrged gaasihinnad. Gaasihinnad tõusevad praegu mühinal ja tasub mõelda alternatiividele. 

 

Just eelmainitud põhjustel on õhksoojuspumbad Saaremaal kogumas aina enam populaarsust.

 

Miks võtta õhksoojuspump Koverekist Saaremaal? 

 

Koverek on küttesüsteemide paigaldaja Saaremaal. Oleme kiirelt arenev ettevõte ja pakume oma klientidele kaasaegseid terviklahendusi küttesüsteemidele.

 

Ehitame küttesüsteeme, renoveerime, hooldame ja konsulteerime. Meile parim õlapatsutus on see, kui kliendid on rahul, mida kõik õnneks on. 

 

Kovereki töö on kiire ja korralik. Planeerime ja paneme asjad püsti kiirelt, kvaliteeti alla laskmata. Seega saate kiirelt sooja/jaheda toa, kus küttesüsteem püsib aastaid. 

 

Pakume ka erilahendusi. Iga klient on eriline ja anname parima, et soovidele vastu tulla ning luua unikaalne lahendus, mis sobib soovide ja võimalustega. Küsi Koverekist pakkumist klikkides siia.

Meie tehtud, hästi tehtud

Tere, olen Mait Vahtra, Koverek OÜ asutaja. Võta julgelt ühendust ja täida ära allolev kontaktivorm või helista mulle +372 505 5318

Hinnapäring

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.