Küttesüsteemid ja küttesüsteemide ehitus Saaremaal

Kõikvõimalikud küttesüsteemid ja küttesüsteemide ehitus on täpselt meie pärusmaa!

Kõik saab alguse põhjalikust selgitustööst. 

Enne, kui toimub küttesüsteemi ehitus, istume kliendiga maha ning teeme ühiselt selgeks, mida ning kui palju konkreetne hoone kütteks vajab. Tihti juhtub nii, et kliendi sooviks on soojuspump, kuid olukorda hinnates saab kiiresti selgeks, et näiteks pelletikatel on tegelikult parem lahendus. Või vastupidi.

Soovime oma kliendile paigaldada sellise küttesüsteemi, millega ta lõpuks päriselt rahul on. Oleme ju selle lahendusega aastateks seotud meiegi – küttesüsteemid vajavad pidevat järelvalvet ning hooldust. Kui küttesüsteemi ehitus ei ole läbi viidud korrektselt, ei õnnestu seda hiljem ka korralikult hooldada.

Küttesüsteemid ja küttesüsteemide ehitus Saaremaa parimatelt meistritelt!

Alpha-Innotec soojuspumbad

Koverekis saame igasuguste erinevate soojuspumpade paigaldamisega ja hooldusega muretult hakkama, kuid meie trumbiks on siiski Alpha-Innotec soojuspumpade paigaldamine. Saksa kvaliteet, seadme kasutusmugavus ja kokkuhoid küttearvetelt – Need on Alpa-Innoteci tugevused. Soojuspumbad kasutavad ära meid ümbritsevas õhus või maapinnas sisalduvat soojusenergiat hoone kütmiseks ning tarbevee soojendamiseks. Kogu meid ümbritsevat keskkonda saab vaadata kui ammendamatut soojusallikat. Alpha innoteci soojuspumbad panevad selle soojuse Sinu kasuks tööle.

Alpha innotec soojuspump on suurepärane valik kui soovite soodsat, mugavat ning keskkonnasõbralikku küttelahendust.

Talvel kütame ning suvel jahutame – nii tagavad meie soojuspumbad täpselt sellise sisekliima nagu soovid!

Koverek OÜ on Alpha Innotec soojuspumpade ametlik partner Saaremaal!

Kvaliteet ennekõike

Küttemaailmas tähendab kvaliteet midagi enamat kui “käib kah”

Koverek OÜ maailmas kehtib aga põhimõte: ehitada tuleb mitte nii, kuidas saab, vaid nii, kuidas on õige. Ükskõik, millise sooviga klient meie juurde tuleb, on meie ülesanne garanteerida kvaliteet.

Mis see kvaliteet siis on? Kõlav sõna, millega igaüks vehkida armastab? Kahjuks küll. Meie jaoks on kvaliteedil aga filosoofiline sisu: kindlustunne ning pikaajaline kogemus, milleta poleks kindlustunne võimalik.

Kui meie kvaliteedi lubadus isuäratavana tundub, siis helistage telefonil +372 5055318 või saada päring klikkides sinisele nupule ning vaatame ühiselt Teie vajadused üle. Telli Koverekist soojuspumpade paigaldamine Saaremaal – meie kvaliteedis saad kindel olla!

hk-vesi soojuspump Saaremaal

Saaremaa ettevõte

Asume alati lähedal ja saame kiirelt reageerida

Asume Pargi tänaval, Kuressaares. Oleme hea valik, kui soovid, et Sinu küttesüsteemiga sinapeal olevad tehnikud oleksid koguaeg läheduses.

Küttesüsteemide ehitamine

Teostame misiganes lahendusel põhineva küttesüsteemi ehituse. Võimalusel ühildame uue küttesüsteemi juba olemasolevaga.

Küttesüsteemide renoveerimine

Olemasoleva küttesüsteemi taastamine või kaasajastamine. Näiteks saame ühendada õhk-vesi soojuspumba juba olemasolevate radiaatoritega.

Küttesüsteemide hooldamine

Pakume korralist hooldust, aga oleme valmis ka erakorralisteks väljakutseteks.

Koverek teostab

Küttesüsteemide ehitus

Maasoojuspumbad

Maasoojuspump ehk maaküte on tõeliselt energiasäästlik lahendus, kuna kasutab kütmiseks maapinda looduslikult salvestuvat soojusenergiat.

Õhk-vesi soojuspumbad

Õhk-vesi soojuspump võtab soojusenergia välisõhust, mis sobib nii uusarendustele kui vanemate küttesüsteemide renoveerimiseks.

Hakkepuidukatlad

Hakkepuidu katel on kohandatud erinevate taastuvate kütuste põletamiseks, näiteks hakkepuit, saepuru, lihvtolm või kerge brikett, mille niiskusesisaldus ei ületa 35%. Kütab nii ruume kui tarbevett.

Pelletikatlad

Pelletikatel ehk puidugraanulkatel on küttelahendus, mida on lihtne sobitada enamikesse majapidamistesse. Soojusenergiat toodab pelletikatel spetsiaalsete puidugraanulite põletamisel.

Gaasikatlad

Gaasikatel on turvaline ja soodne küttelahendus Sinu kodu soojendamiseks. Gaasikatla saab paigaldada ka hoonesse, kus puudub elektrivool, näiteks päikesepargi või generaatori ühendamisel.

Koverek OÜ teostab

Majasisesed küttesüsteemid

Radiaatorküte

Radiaatorküte sobib igasse elamusse, on lihtsasti paigaldatav ning võimaldab kiiresti muuta ruumi temperatuuri.

Põrandaküte

Põrandaküte sobib nii uude kui vanasse hoonesse, on lihtsasti paigaldatav ning aitab saavutada köetavas ruumis ühtlase soojusjaotuse.

Kalorifeerküte

Kalorifeer on seade õhu soojendamiseks õhkkütte-, ventilatsiooni- ja kuivatussüsteemides. Kalorifeerküte on kasutusel peamiselt ühiskondlike ja tootmishoonete kütmisel.

Miks Koverek?

Tõelised asjatundjad Sinu lähedal!

Kui sinu sooviks on küttesüsteemide paigaldus Saaremaal, siis oled leidnud õige pakkuja!

Kovereki asjatundjad on rõõmuga valmis läbi arutama Sinu soovid ja hoone eripärad. Ühise koostööna leiame Sulle kõige sobilikuma küttesüsteemi.

Kui energiasääst ja küttesüsteemi kvaliteet on sulle olulised ning soovid asjatundlikku nõu õige küttesüsteemi valikul, telli küttesüsteemide paigaldus Koverekist!

Meie paigaldatud seadmed on interneti kaudu ühendatud serverisse, kus saab neid häälestada ja klient võib olla kindel, et võimalik tõrge likvideeritakse kiiresti. Meie tehnikud jälgivad regulaarselt kõiki süsteeme ja kui peakski mõni viga ilmnema, saame sellele kiiresti jälile ning probleem lahendatakse enne, kui see tõsiseks jõuab muutuda.

Kiire ja korralik

Tööde planeerimine ja teostamine toimub kiirelt ning kvaliteeti alla laskmata

Erilahendused

Iga kliendi jaoks loome unikaalse lahenduse, mis sobib soovide ja võimalustega.

Tehtud tööd

Koverek OÜ paigaldatud küttesüsteemid soojendavad tavalisi majapidamisi ja suuri eriprojekte.

Oleme paigaldanud hakkepuidu ja pelleti katlamaju nii tööstushoonetele kui eramutele. Viimasel ajal on üha populaarsemad maaküte ja õhk-vesi soojuspumbad, mis oma säästlikkuse ning loodussõbralikkuse tõttu aina enam populaarsust koguvad.

Meie suurematest töödest väärib esiletõstmist Balti karusnaha söödaköök, Prillimäe aurukatlamaja ning Narva veepuhastusjaam.

Meie partnerid, kellega pole miski võimatu

koverek
koverek
koverek
koverek

Meie tehtud, hästi tehtud

Tere, olen Mait Vahtra, Koverek OÜ asutaja. Võta julgelt ühendust ja täida ära allolev kontaktivorm või helista mulle +372 505 5318

Hinnapäring

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Aadress

Pargi 16, Kuressaare, 93810, Saaremaa