Soojuspumba hooldus Saaremaal

Telli soojuspumba hooldus Saaremaal tõelistelt asjatundjatelt!

Meie spetsialiteet on soojuspumpade hooldus ja paigaldus nii eramajades kui suuremates hoonetes.

Soojuspumba hooldus on mõistlik võtta ette vähemalt kord aastas, et küttesüsteem toimiks ilusti, turvaliselt ja ilma probleemideta. Soovituslik on hooldus ette võtta enne kütteperioodi algust.

Regulaarne ja õigeaegne soojuspumba hooldus tagab seadme pika eluaea ning energiaefektiivse töötamise. Lisaks hoiate sellega ära suuremad ootamatud kulutused.

Kui Sinu õhksoojuspump, õhk-vesi soojuspump või maasoojuspump ei tööta korralikult, või on lihtsalt aeg võtta ette korraline hooldus, siis anna meile sellest märku!

Soojuspumba hooldus Saaremaa parimatelt meistritelt!

Alpha-Innotec soojuspumbad

Koverekis saame igasuguste erinevate soojuspumpade paigaldamisega ja hooldusega muretult hakkama, kuid meie trumbiks on siiski Alpha-Innotec soojuspumpade paigaldamine. Saksa kvaliteet, seadme kasutusmugavus ja kokkuhoid küttearvetelt – Need on Alpa-Innoteci tugevused. Soojuspumbad kasutavad ära meid ümbritsevas õhus või maapinnas sisalduvat soojusenergiat hoone kütmiseks ning tarbevee soojendamiseks. Kogu meid ümbritsevat keskkonda saab vaadata kui ammendamatut soojusallikat. Alpha-Innoteci soojuspumbad panevad selle soojuse Sinu kasuks tööle.

Alpha innotec soojuspump on suurepärane valik kui soovite soodsat, mugavat ning keskkonnasõbralikku küttelahendust.

Talvel kütame ning suvel jahutame – nii tagavad meie soojuspumbad täpselt sellise sisekliima nagu soovid!

Koverek OÜ on Alpha Innotec soojuspumpade ametlik partner Saaremaal!

Kvaliteet ennekõike

Küttemaailmas tähendab kvaliteet midagi enamat kui “käib kah”

Koverek OÜ maailmas kehtib aga põhimõte: ehitada tuleb mitte nii, kuidas saab, vaid nii, kuidas on õige. Ükskõik, millise sooviga klient meie juurde tuleb, on meie ülesanne garanteerida kvaliteet.

Mis see kvaliteet siis on? Kõlav sõna, millega igaüks vehkida armastab? Kahjuks küll. Meie jaoks on kvaliteedil aga filosoofiline sisu: kindlustunne ning pikaajaline kogemus, milleta poleks kindlustunne võimalik.

Kui meie kvaliteedi lubadus isuäratavana tundub, siis helistage telefonil +372 5055318 või saada päring klikkides sinisele nupule ning vaatame ühiselt Teie vajadused üle. Telli Koverekist soojuspumpade paigaldamine Saaremaal – meie kvaliteedis saad kindel olla!

hk-vesi soojuspump Saaremaal

Saaremaa ettevõte

Asume alati lähedal ja saame kiirelt reageerida

Asume Pargi tänaval, Kuressaares. Oleme hea valik, kui soovid, et Sinu küttesüsteemiga sinapeal olevad tehnikud oleksid koguaeg läheduses.

Küttesüsteemide ehitamine

Teostame misiganes lahendusel põhineva küttesüsteemi ehituse. Võimalusel ühildame uue küttesüsteemi juba olemasolevaga.

Küttesüsteemide renoveerimine

Olemasoleva küttesüsteemi taastamine või kaasajastamine. Näiteks saame ühendada õhk-vesi soojuspumba juba olemasolevate radiaatoritega.

Küttesüsteemide hooldamine

Pakume korralist hooldust, aga oleme valmis ka erakorralisteks väljakutseteks.

Miks Koverek?

Tõelised asjatundjad

Kui sinu sooviks on soojuspumba hooldus Saaremaal, siis oled leidnud õige pakkuja!

Pakume soojuspumpade hooldust ja paigaldust nii erakorraliselt kui regulaarselt ning meie tugevuseks on nii õhksoojuspumba, maakütte kui õhk-vesi soojuspumba hooldus.

Kuna meie paigaldatud seadmed on interneti kaudu ühendatud serverisse, kus saab neid häälestada, võib klient olla kindel, et likvideerime kõik tõrked kiiresti. Meie tehnikud jälgivad regulaarselt kõiki süsteeme ja kui peakski mõni viga ilmnema, saame sellele kiiresti jälile ning probleem lahendatakse enne, kui see tõsiseks jõuab muutuda.

Kvaliteetne töö

Tööde planeerimine ja teostamine toimub kiirelt ning kvaliteeti alla laskmata.

Kiire abi

Asume Kuressaares ja seega saame kiirelt reageerida kui on vajalik teostada soojuspumba hooldus Saaremaal.

Meie partnerid, kellega pole miski võimatu

koverek
koverek
koverek
koverek

Meie tehtud, hästi tehtud

Tere, olen Mait Vahtra, Koverek OÜ asutaja. Võta julgelt ühendust ja täida ära allolev kontaktivorm või helista mulle +372 505 5318

Hinnapäring

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Aadress

Pargi 16, Kuressaare, 93810, Saaremaa