Maasoojuspumbad
Saaremaal

Maasoojuspump ehk maaküte on tõeliselt energiasäästlik lahendus, kuna kasutab kütmiseks maapinda looduslikult salvestuvat soojusenergiat. Maasoojuspump on hea küttelahendus mitmel põhjusel. Esiteks on see keskkonnasõbralik, kuna kasutab taastuvenergiat maapinnast ning sellega kaasnevad madalamad süsinikdioksiidi heitkogused võrreldes traditsiooniliste küttesüsteemidega (puit, elekter). Teiseks, maaküte on energiasäästlik, sest see vajab ainult elektrit, et soojuspump töötaks, ja suudab toota kuni 4 korda rohkem energiat kui see, mida ta kasutab. Kolmandaks, maasoojuspump on väga mugav ja praktiline, sest see võimaldab hooneomanikel ühtset lahendust nii kütmiseks kui jahutamiseks, säästes seeläbi raha ja ressursse.

Maasoojuspumba paigaldamine aitab märkimisväärselt vähendada sinu küttearveid ja ka süsiniku jalajälge, mis teeb sellest ühe loodussõbralikuma küttelahenduse.

Maasoojuspumpade müük ja paigaldus Saaremaa parimatelt meistritelt!

Alpha-Innotec maasoojuspumbad

Koverekis saame igasuguste erinevate maasoojuspumpade paigaldamisega ja hooldusega muretult hakkama, kuid eelistame siiski Alpha-Innotec maasoojuspumpasid. Saksa kvaliteet, seadme kasutusmugavus ja kokkuhoid küttearvetelt – Need on Alpa Innoteci tugevused. Maasoojuspumbad kasutavad ära meid ümbritsevas maapinnas sisalduvat soojusenergiat hoone kütmiseks ja jahutamiseks ning tarbevee soojendamiseks. Kogu meid ümbritsevat keskkonda saab vaadata kui ammendamatut soojusallikat. Alpha innoteci maasoojuspumbad panevad selle soojuse Sinu kasuks tööle.

Alpha innotec maasoojuspump on suurepärane valik kui soovid soodsat, mugavat ning keskkonnasõbralikku küttelahendust.

Talvel kütame ning suvel jahutame – nii tagavad meie soojuspumbad täpselt sellise sisekliima nagu soovid!

Koverek OÜ on Alpha Innotec soojuspumpade ametlik partner Saaremaal!

Kvaliteet ennekõike

Küttemaailmas tähendab kvaliteet midagi enamat kui “käib kah”

Koverek OÜ maailmas kehtib aga põhimõte: ehitada tuleb mitte nii, kuidas saab, vaid nii, kuidas on õige. Ükskõik, millise sooviga klient meie juurde tuleb, on meie ülesanne garanteerida kvaliteet.

Mis see kvaliteet siis on? Kõlav sõna, millega igaüks vehkida armastab? Kahjuks küll. Meie jaoks on kvaliteedil aga filosoofiline sisu: kindlustunne ning pikaajaline kogemus, milleta poleks kindlustunne võimalik.

Kui meie kvaliteedi lubadus isuäratavana tundub, siis helistage telefonil +372 5055318 või saada päring klikkides sinisele nupule ning vaatame ühiselt Teie vajadused üle. Maasoojuspumbad Saaremaal, meie kvaliteedis saad kindel olla!

hk-vesi soojuspump Saaremaal

Saaremaa ettevõte

Asume alati lähedal ja saame kiirelt reageerida

Asume Pargi tänaval, Kuressaares. Oleme hea valik, kui soovid, et Sinu küttesüsteemiga sinapeal olevad tehnikud oleksid koguaeg läheduses.

Küttesüsteemide ehitamine

Ehitame maasoojuspumbal põhineva küttesüsteemi. Kasutame nii põrandkütet, kui ka radiaatorkütet.

Küttesüsteemide renoveerimine

Olemasoleva küttesüsteemi taastamine või kaasajastamine. Näiteks saame ühendada maasoojuspumba juba olemasolevate radiaatoritega.

Küttesüsteemide hooldamine

Pakume korralist hooldust, aga oleme valmis ka erakorralisteks väljakutseteks.

Maasoojuspump / maaküte säästab energiat

Säästa kuni 80% küttearvelt

Maasoojuspump on kõige keskkonnasäästlikum valik, kuna kasutab energiat, mis salvestub looduslikult maapinda. Energia kollektor paigutatakse hoone ümber asuvatesse ülemistesse maakihtidesse, kust see kogub päikese, vihma ja sooja õhu poolt sinna talletuvat soojusenergiat.

Elektriküttega võrreldes võimaldab maasoojuspump kokku hoida küttekuludelt kuni 80%!

Säästa energiat

Maasoojuspump suudab toota energiat 5x tõhususega ja vähendab küttekulusid kuni 80%.

Loodussõbralik valik

Maaküte vähendab nii energiatarbimist ja küttekulusid kui ka süsinikujalajälge.

Muretu kasutamine

Maasoojuspump on mugavaima igapäevase kasutamisega küttevahend. Piisab vaid regulaarsest mudafiltri puhastamisest, millega saab iga kasutaja iseseisvalt hakkama. Õige hooldus tagab küttekehale kuni 25. aastase eluea.

Lisaks on enamus uued maasoojuspumbad varustatud internetimooduliga, mis võimaldavad seadme juhtimist distantsilt, läbi nutitelefoni.

 

Pikk eluiga

Ligi 10 aastat pikem eluiga võrreldes õhk-vesi soojuspumpadega.

Töökindlus iga ilmaga

Kuna maasoojuspumba küttekeha paikneb maa all, ei mõjuta välistemperatuur tema tööd.

Maasoojuspump on märkamatu​

Kuna küttekeha asub maa all, säilitab hoone ümbrus oma algupärase seisundi ning saad seda kasutada enda äranägemise järgi.

Maasoojuspump soojendab ringleva vee maa aluses kollektoris, kust see liigub edasi hoones asuvatesse küttekehadesse (radiaatorid, põrandaküte, jahutusventilaatorid). 

Maaküte pakub võimalust kasutada maksimaalselt ära kogu hoonet ümbritsevat keskkonda. Näiteks on võimalik paigaldada veekollektor hoone lähedal asuva veekogu põhja, et ammutada sealt hoone kütmiseks vajaminevat energiat.

Tõsta hoone väärtust

Maasoojuspump suurendab kordades hoone energiatõhusust ja läbi selle maja väärtust.

Talvel kütab, suvel jahutab

Maasoojuspump on võimalik panna suvel tagurpidi režiimile, ehk salvestama hoones tekkivat soojust, jahutades sellega ruume.

Meie partnerid, kellega pole miski võimatu

koverek
koverek
koverek
koverek

Meie tehtud, hästi tehtud

Tere, olen Mait Vahtra, Koverek OÜ asutaja. Võta julgelt ühendust ja täida ära allolev kontaktivorm või helista mulle +372 505 5318

Hinnapäring

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Aadress

Pargi 16, Kuressaare, 93810, Saaremaa

Tehtud tööd

Tagasihoidlik valik tehtud töödest, kus oleme pidanud paigaldama maakütet ehk maasoojuspumpasid:

Kõrkküla, Saaremaa

Paigaldasime 6 kW integreeritud boileriga maakütte soojuspumba.

Salme küla, Saaremaa

Paigaldasime 13 kw maakütepumba koos kolme puurauguga.

Kuressaare linn, Saaremaa

Paigaldasime 13 kw võimsusega maasoojuspumba eramusse.

Valjala, Saaremaa

Paigaldasime 13 kw võimsusega maasoojuspumba eraldiseisva boileri ja akupaagiga, maja 1. korrus põrandaküte ja 2. korrus radiaatorküte.

Kuressaare linn, Saaremaa​

Paigaldasime 9kw võimsusega maakütte, 300liitrise boileri ja 200 liitrise akupaagi (radiaator ja põrandaküte).

Praakli, Saaremaa

Klient soovis välja vahetada halukatlamaja maasoojuspumba vastu ja paigaldasime 17kw võimsusega maakütte.

Möldri, Saaremaa

Paigaldasime 13 kw võimsusega maakütte, 200l akupaagi, 300l boileri (radioaatorküte).

Muhu saar

Muhu saarel paigaldasime 13,5kW x 2 maasoojuspumbad ja tegime ka puuraugud. Lisaks 500l akupaak, 500l boiler, põrandaküte, basseiniküte ja jahutus .