Pelletikatlad
Saaremaal

Pelletikatel ehk puidugraanulkatel on küttelahendus, mida on lihtne sobitada enamikesse majapidamistesse. Soojusenergiat toodab pelletikatel spetsiaalsete puidugraanulite põletamisel.

Pelletiküte on oma tööpõhimõttelt sarnane ahjuküttele, kuid puudub vajadus regulaarselt ise kütta või tegeleda küttepuude ostmise, riita ladumise ja muu sinna juurde kuuluvaga. Samuti tekitab pelletikatel kordades vähem tuhka kui puukütte puhul.

Lihtne hooldus – pelletikatel töötab täielikult automatiseeritult ja ei vaja seega suurt tähelepanu ega hooldust. Piisab kui kord nädalas pelletikatel üle kontrollida. Soovi korral on võimalik paigaldada ka täielikult hooldusvaba pelletikatel.

Pelletikatla müük ja paigaldus Saaremaa parimatelt meistritelt

PellasX pelletipõletid

Koverekile on jõukohane kõikvõimalike pelletikatelde paigaldus, kuid kõige meelsamini paigaldame just PellasX põletitega katlasüsteeme.

Kõige kvaliteetsemad ja tehnoloogiliselt kõige arenenumad pelletipõletid turul! PellasX põletid sobivad iga suurusega elamute ja suurhoonete kütmiseks.

PellasX pelletipõleti küttevõimsus jääb vahemiku 4-500 kW, sõltuvalt põleti valikust.

PellasX pelletipõletid on automatiseeritud ning võimaldavad kaugjuhtimist ja -jälgimist. Põleti stabiilne töö on tagatud digitaalse kontrolleri ja tigutransportööriga.

pellasx

Kvaliteet ennekõike

Küttemaailmas tähendab kvaliteet midagi enamat kui “käib kah”

Koverek OÜ maailmas kehtib aga põhimõte: ehitada tuleb mitte nii, kuidas saab, vaid nii, kuidas on õige. Ükskõik, millise sooviga klient meie juurde tuleb, on meie ülesanne garanteerida kvaliteet.

Mis see kvaliteet siis on? Kõlav sõna, millega igaüks vehkida armastab? Kahjuks küll. Meie jaoks on kvaliteedil aga filosoofiline sisu: kindlustunne ning pikaajaline kogemus, milleta poleks kindlustunne võimalik.

Kui meie kvaliteedi lubadus isuäratavana tundub, siis helistage telefonil +372 5055318 või saada päring klikkides sinisele nupule ning vaatame ühiselt Teie vajadused üle. Telli Koverekist soojuspumpade paigaldamine Saaremaal – meie kvaliteedis saad kindel olla!

hk-vesi soojuspump Saaremaal

Saaremaa ettevõte

Asume alati lähedal ja saame kiirelt reageerida

Asume Pargi tänaval, Kuressaares. Oleme hea valik, kui soovid, et Sinu küttesüsteemiga sinapeal olevad tehnikud oleksid koguaeg läheduses.

Pelletikatla paigaldus

Ehitame tõhusa pelletikatlal põhineva küttesüsteemi ning võimalusel ühildame selle juba olemasoleva küttesüsteemiga.

Küttesüsteemide renoveerimine

Olemasoleva küttesüsteemi taastamine või kaasajastamine. Näiteks saame ühendada pelletikatla juba olemasolevate radiaatoritega.

Küttesüsteemide hooldamine

Pakume korralist hooldust, aga oleme valmis ka erakorralisteks väljakutseteks.

Pelletikatel

Soodne ja mugav küttelahendus

Unusta küttepuud! 

Kui ahju kütmine on ära väsitanud ning õhkvee madal küttevee temperatuur ei tee maja soojaks, toob abi pelletikatel!

Pelletigraanulid võtavad vähe ruumi ning pelletipunkri täitmine graanulitega on imelihtne ja kiire. Soodne seadme hind tagab küttelahenduse kiire tasuvusaja ning lisaks hoonele suudab pelletikatel kütta ka sooja tarbevett.

Kui hoones on juba olemas toimiv katlamaja, saab pelletipõleti paigaldada kiirelt ja mugavalt.

Soodne hind

Pelletikatel on suurepärane küttelahendus tundlikuma rahakotiga kliendile, kuna seadme alginvesteering on teiste küttelahendustega võrreldes madal ja ka paigaldus on kiire ja soodne.

Lihtne hooldus

Pelletikatel tagab puhta põlemisprotsessi, mis tähendab, et tuhka tekib põlemisel minimaalselt ning katel ei vaja sagedast puhastamist.

Pelletikatel

Automatiseeritud kütmine

Pelletikatel on varustatud tigutransportööriga, mis varustab põletit vastavalt seatud kogustele automaatselt graanulitega ning Sina ei pea “ahju kütmise” pärast muretsema. Süsteem toimib veatult ja automatiseeritult ka siis, kui kedagi kodus ei ole. 

Stabiilne töökindlus

Suitsugaaside väljatõmbeventilaator tagab stabiilse töökindluse iga ilma ning tänu sellele sobib pelletikatel iga korstna tüübiga.

Maksimaalne kütteefektiivsus

Pelletikatel on varustatud tõmbeaeglustitega, mis tagavad maksimaalse soojusenergia ülekandumise kütteveele. Kütteefektiivsus pelletikatla puhul on kuni 95%.

Pelletikatel

Keskkonnasõbralik

Puidugraanulitega kütmisel teed heateo loodusele! 

Puidugraanulid on toodetud puidutööstuse kõrvalsaadustest ning graanuli põlemisprotsessis eralduva süsinikdioksiidi hulk on võrdne puude kasvamise käigus imendunud kogusega.

Olenevalt pelleti kvaliteedist on tuha hulk ~0,5%, mis tähendab, et 1 tonni pelletite põletamisel tekib vaid 5 kg tuhka.

Meie partnerid, kellega pole miski võimatu

koverek
koverek
koverek
koverek

Meie tehtud, hästi tehtud

Tere, olen Mait Vahtra, Koverek OÜ asutaja. Võta julgelt ühendust ja täida ära allolev kontaktivorm või helista mulle +372 505 5318

Hinnapäring

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Aadress

Pargi 16, Kuressaare, 93810, Saaremaa

Tehtud tööd

Tagasihoidlik valik tehtud töödest, kus oleme pidanud paigaldama pelletikatlaid:

Saikla küla, Saaremaa

Paigaldasime halukatlale lisaks pelletipõleti 500 kw võimsusega.

Kudjape küla, Saaremaa

Katlamaja ümberehitus Kuressaares. Halupuu katlale paigaldasime pelleti põleti, 2 süsteemse boileri, segamissõlme ja veebist jälgimise ning juhtimise.