Hakkepuidu katel
Saaremaal

Hakkepuidu katel ehk biomassi katel sobib suurepäraselt nii tööstus- kui ka eluhoonete kütmiseks. Hakkepuidukatla suureks eeliseks on küttematerjali soodne hind. 

Hakkepuidu katel on kohandatud erinevate taastuvate kütuste põletamiseks, näiteks hakkepuit, saepuru, lihvtolm või kerge brikett, mille niiskusesisaldus ei ületa 35%.

Hakkepuidukatel on võimalik panna tootma ka sooja tarbevett.

Hakkepuidukatelde müük ja paigaldus Saaremaa parimatelt meistritelt

Moderator hakkepuidukatlad

Koverekile on jõukohane kõikvõimalike hakkepuidu katelde paigaldus, kuid kõige meelsamini paigaldame just Moderator hakkepuidukatlad.

Moderator hakkepuidukatlad on saadaval erinevas suuruses põletuspunkritega, vahemikus 4m3 – 27m3. Lisaks on võimalus kasutada vedru laadimissüsteemi.

Moderator hakkepuidukatlad kasutavad automatiseeritud elemente nagu tuhaeraldus süsteem ja valjatõmbe ventilaator ning uuenduslikku isepuhastussüsteemi, mis teevad sellest väga lihtsasti hallatava küttesüsteemi.

Moderator katelde puhul on turvalisus tagatud mitmeelemendilise tuleohutussüsteemiga, mis koosneb toiteallikast, BVTS­ klapist ja toitejuhtme temperatuuriandurist.

Lisaks on võimalik Moderator katlad ühendada PLUM automaatikaga. See tähendab, et kogu katlamaja süsteemi juhtimine käib mugavalt ja kiirelt läbi interneti mooduli, ilma füüsilise kohalolu vajaduseta.

Moderator logo

Kvaliteet ennekõike

Küttemaailmas tähendab kvaliteet midagi enamat kui “käib kah”

Koverek OÜ maailmas kehtib aga põhimõte: ehitada tuleb mitte nii, kuidas saab, vaid nii, kuidas on õige. Ükskõik, millise sooviga klient meie juurde tuleb, on meie ülesanne garanteerida kvaliteet.

Mis see kvaliteet siis on? Kõlav sõna, millega igaüks vehkida armastab? Kahjuks küll. Meie jaoks on kvaliteedil aga filosoofiline sisu: kindlustunne ning pikaajaline kogemus, milleta poleks kindlustunne võimalik.

Kui meie kvaliteedi lubadus isuäratavana tundub, siis helistage telefonil +372 5055318 või saada päring klikkides sinisele nupule ning vaatame ühiselt Teie vajadused üle. Telli Koverekist soojuspumpade paigaldamine Saaremaal – meie kvaliteedis saad kindel olla!

hk-vesi soojuspump Saaremaal

Saaremaa ettevõte

Asume alati lähedal ja saame kiirelt reageerida

Asume Pargi tänaval, Kuressaares. Oleme hea valik, kui soovid, et Sinu küttesüsteemiga sinapeal olevad tehnikud oleksid koguaeg läheduses.

Hakkepuidukatla paigaldus

Ehitame tõhusa hakkepuidukatla küttesüsteemi ning võimalusel ühildame selle juba olemasoleva küttesüsteemiga.

Küttesüsteemide renoveerimine

Olemasoleva küttesüsteemi taastamine või kaasajastamine. Näiteks saame ühendada hakkepuidukatla juba olemasolevate radiaatoritega.

Küttesüsteemide hooldamine

Pakume korralist hooldust, aga oleme valmis ka erakorralisteks väljakutseteks.

Hakkepuidu katel

Soodne ja mugav küttelahendus

Hakkepuidu katel on üks soodsamaid küttelahendusi, mis täna turul saada on. Sõltumata sõbralikust hinnast, ei pea tegema järeleandmisi mugavuses. 

 

PLUM automaatikaga ühendamine annab võimaluse juhtida kogu katlamaja süsteemi mugavalt ja kiirelt läbi interneti mooduli, ilma füüsilise kohalolu vajaduseta.

Soodne hind

Üks soodsamaid küttelahendusi turul, mis teeb hakkepuidukatla atraktiivseks valikuks nii kodu kui ka suurhoone kütmisel.

Ohutus ennekõike

Hakkepuidu katel on turvaline, kuna tuleohutus on tagatud mitmeelemendilise tuleohutussüsteemiga.

Hakkepuidu katel

Väike hooldusvajadus

Hakkepuidu katel on varustatud spiraalidega, mis puhastavad katla sisemust automaatselt.

Automaatne süütaja teeb küttematerjali süütamise imelihtsaks ning veelgi enam mugavust lisab isepuhastuv süsteem katla sisemuses.

Lihtne hooldada

Hakkepuidu katel tagab puhta põlemisprotsessi, mis tähendab, et tuhka tekib põlemisel minimaalselt ning katel ei vaja sagedast puhastamist.

Lihtne hallata

Uuenduslik isepuhastussüsteem ning automatiseeritud lahendused tagavad lihtsasti hallatava küttesüsteemi.

Hakkepuidu katel

Keskkonnasõbralik

Hakkepuiduga kütmisel teed heateo loodusele! 

Hakkepuidu katel võimaldab ruumi kütmiseks kasutada erinevaid bioloogilise päritoluga kütuseks loodud taastuvaid materjale, nagu hakkepuit, saepuru, lihvtolm või kerge brikett.

Seega on hakkepuidukatlaga võimalik muuta suure efektiivsusega kütteks kõik bioloogiline materjal, mille niiskusesisaldus ei ületa 35%. 

 

Meie partnerid, kellega pole miski võimatu

koverek
koverek
koverek
koverek

Meie tehtud, hästi tehtud

Tere, olen Mait Vahtra, Koverek OÜ asutaja. Võta julgelt ühendust ja täida ära allolev kontaktivorm või helista mulle +372 505 5318

Hinnapäring

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Aadress

Pargi 16, Kuressaare, 93810, Saaremaa

Tehtud tööd

Tagasihoidlik valik tehtud töödest, kus oleme pidanud paigaldama hakkepuidu katlaid:

Pärnu, Pärnumaa

Paigaldasime 240 kw võimsusega hakkepuidu katlamaja, kuivati, põrandakütte (tootmishoone küte).

Roomassaare, Saaremaa

Paigaldasime 240 kw võimsusega hakke katlamaja. Boiler, ventilatsiooni küte, kalorifeer küte, põrandaküte (Hansa24 tootmishoone).